♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

בגדי הדלת החדשים

אודות

»
אודות

leonardoor נולדה מתוך עיסוק ארוך שנים שלי בדלתות פלדה. דלתות הפלדה הנפוצות מאוד במדינה הן דלתות מצוינות, חזקות ועמידות להרבה שנים, אך החיסרון העיקרי בעיניי  הוא המראה המיושן, דמוי העץ שחוזר על עצמו בכניסה למאות אלפי דירות, מיבני ציבור, משרדים ועוד.

במשך שנים חיפשתי פיתרון קל ופשוט, שווה לכל כיס שישנה באחת את מראה הדלת ויהפוך אותה לפריט מעודכן ועיצובי בעל אמירה אישית וסיגנון. עיקר החיפוש התמקד במציאת חומר, דמוי "שמלה" מעוצבת, אותו ניתן להלביש על הדלת מבלי לפגוע בתפקודה. 

יום אחד "נפל לי התפוח על הראש" והבנתי שבמקום "שימלה" שתתלבש על הדלת אפשר וצריך להפריד את שני צידי הדלת ולטפל בכל צד בנפרד, ע"י הדבקה של טפט מעוצב על כל צד בנפרד, כולל האפשרות של בחירת הטפט הפנימי לעיצוב בפנים הבית והטפט החיצוני לעיצוב מחוץ לבית.

מרגע "התגלית" התגלגלו הדברים מהר: תוך חודשים עיצבנו עשרות דגמים בסיגנונות כמו רומנטי, אתני, וינטג', עץ-מתכת,שחור לבן ועוד. בנוסף עיצבנו דגמים למשרדים מתוך הצורך לעצב גם דלתות למשרדי עורכי דין, רואי חשבון, אדריכלים, סוכני ביטוח וקליניקות של רופאי שיניים ורופאים אחרים.

בדגמים אלה קיימת האפשרות לשלב שילוט ומידע חשוב כמוגם את לוגו וסימלי העסק. אפשרות זו מאפשרת את הפיכת דלת המשרד לכרטיס ביקור ופרסומת מעוצבת של העסק תוך שימוש בשטח חינמי שלא נוצל עד היום.

ליין נוסף שעיצבנו הוא ליין שמיועד למוסדות חינוך כמו גני ילדים ובתי ספר שם ניתן לנצל את הדלתות להעברת מסרים ערכיים וחינוכיים ולהוסיף למראה הכיתה או הגן. בנוסף עיצבנו דגמים לדלתות פנימיות, חדרי ילדים ודלתות ממ"ד שהינן "פיל" חסר אישיות ממש במרכז הבית. הדגמים שעוצבו הם בין היתר דגמים שמיועדים לדמות את דלת הממ"ד לדלתות הפנימיות הסמוכות או לחילופין להפוך את דלת הממ"ד לפריט עיצובי מיוחד כמו תמונה ססגונית במרכז הבית.

מוצר נוסף שפיתחנו הוא מגנט בגודל הדלת מעוצב באותם עיצובים, מתאים בעיקר לדירה או מבנה שכור השל האפשרות הקלה של ההתקנה והפירוק "מבלי לריב עם בעל הבית".

לנוכח פניות רבות של לקוחות בעלי דלתות חשופות לנזקי השמש פיתחנו מוצר יעודי: לוח מתכת עשוי סגסוגת מיוחדת בגודל הדלת,  עמיד לכל צרות מזג האויר. הלוח מותאם בצורה מדויקת לגודל הדלת (למעט שוליים המאפשרים את סגירתה) מכסה את הדלת בצידה החיצוני והופך אותה באחת לדלת מעוצבת ועמידה למזג האויר ואף מקנה לה בידוד תרמי ואקוסטי משופרים בזכות עוביו.

מעבר למוצרים חרטתי על דגלנו את ההחלטה: אין לקוחות לא מרוצים!!! ולשמחתי הרבה אנחנו עומדים בהחלטה/שבועה זו בצורה פנטסטית. אנחנו תמיד נבטיח פחות ונעשה יותר. לדוגמא אנחנו מציינים באתר כי אנחנו לא מתחייבים להצליח לצפות את החלק התחתון (צוקל/ אינסרט) של הדלת אבל בפועל לא זכור לי מקרה שלא הצלחנו.

לסיכום בגדי הדלת החדשים שלנו מאפשרים להפוך דלתות "עצובות" לדלתות מעוצבות.

שמעון איפנברג. מנהל.

צור קשר

 

♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים