♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

בגדי הדלת החדשים

ציפוי דלת פלדלת

»
»
ציפוי דלת פלדלת

ציפוי דלת פלדלת במחיר משתלם
דלת הפלדת בכניסה לביתכם מתפקדת כראוי, אולם חזותה כבר מהוהה ובלויה? במקום לבזבז הרבה מאוד כסף על דלת פלדלת חדשה, חברת leonardoor מציעה לכם פתרון יעיל ואסטטי בדמות ציפוי לדלת פלדלת איכותי ומעוצב. מדובר בציפוי של טפט או מגנט לדלת בשלל דגמים, סגנונות, גוונים וטקסטורות, המוצע עם אפשרות לעיצוב שונה לצד הפנימי והחיצוני של הדלת. בחברה מציעים עבור ציפוי דלת פלדלת מחיר משתלם במיוחד, הרבה יותר זול וכדאי מהחלפת דלת.
 
מראה חדש לדלת פלדלת
כל ציפוי דלת פלדלת שמוצע על ידנו יעניק לדלת הפלדלת הישנה שלכם חזות חדשה ורעננה, מתאימה לעיצוב העכשווי של הבית, אשר תתרום לשיפור ושדרוג חזות כניסה חיצונית ופנימית. כך למשל, תוכלו להזמין ישירות דרך האתר שלנו ציפויים בסגנון מודרני, כפרי, וינטאג', קלאסי, יוקרתי, אתני, צעיר ועוד. כמו כן תמצאו ציפויים בשלל גוונים עכשוויים לרבות שמנת, כסף, לבן, שחור, אפור, כחול ועץ, וזאת עם דגמים בעלי חזות אחידה, עם עיטורים בדו או תלת מימד ועוד.
ואם לא די בכך תוכלו לבחור בעיצוב שונה לכל צד של הדלת. למשל, ניתן לבחור לצד החיצוני הפונה לגינה ציפוי דמוי עץ בסגנון כפרי ולפנים הבית ציפוי קלאסי בגווני שמנת.
 
לרשותכם עומד צוות החברה, הזמין לסייע ולייעץ בבחירת ציפוי מתאים ביותר לדלת פלדלת של ביתכם. יש לציין כי מלבד פלדלת, הציפויים מתאימים גם לסוגים אחרים של דלתות כניסה והם גם מתאימים עבור דלתות פנים לחדרים נוספים כמו חדר שינה ולציפוי דלתות ממ"ד.
 
סוגים שונים של ציפויים
הציפויים שאנו מספקים עבור דלתות פלדלת מוצעים במספר סוגים, של טפט, מגנט ועם לוח מתכת:
 

  • ציפוי טפט- ציפוי בדמות טפט איכותי ועמיד, מודבק ישירות על גבי דלת הפלדלת על ידי צוות מקצועי של החברה. אם יש לכם ניסיון מעשי בהדבקת טפטים תוכלו להדביק את הציפוי בעצמכם. ציפוי זה מתאים לדלתות כניסה בבניינים משותפים או עבור כניסה חיצונית מוצלת.
  • ציפוי מגנט לדלת פלדלת- ציפוי בדמות מגנט ענק שניתן להרכיב ולהסיר בקלות, מתאים בעיקר למי שגר בדירה מושכרת ורוצה לעצב את דלת הכניסה לטעמו ללא צורך באישור של בעל הבית.
  • לוח מתכת- ציפוי של לוח מתכת מורכב מסגסוגת ייחודית במידות תואמות לזו של הדלת, בעל חזות מודרנית, מעניק פתרון מתקדם ועמיד לדלתות כניסה חשופות לחום וקרינת שמש ופגעי מזג אוויר נוספים. בנוסף, הציפוי תורם לשיפור הבידוד האקוסטי והתרמי של הדלת.

 
הזמנת ציפוי דלת פלדלת
הזמנת ציפוי פלדלת במחיר כדאי מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. בנוסף לביצוע הזמנות, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם eonardoor בטלפון 058-7060255.

צור קשר

 

♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים