♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

בגדי הדלת החדשים

טפט לדלת פלדלת

»
»
טפט לדלת פלדלת

טפט לדלת פלדלת - השקעה נכונה
מצד אחד, דלת הפלדלת בביתכם עדיין מתפקדת כראוי, אך מצד שני חזותה כבר מרוטה בלויה. עבור בעיה זו חברת leonardoor מציעה לכם פתרון מושלם עם שירותי החלפת טפט לדלת פלדלת במחיר משתלם במיוחד. החלפת טפט לדלת פלדלת מוצעת במבחר גדול, איכותי ועדכני של דגמי טפטים מעוצבים, מהם כל אחד יכול לאתר טפט לדלת פלדלת שמתאים לצרכיו, טעמו, סגנון עיצבו ביתו וכיסו.
 
למה לשלם הרבה?
דלתות פלדת הינן דלת בטיחות איכותיות ועמידות לאורך שנים מבחינת המבנה המכאני שלהן. יחד עם זאת חלקן החיצוני של דלתות אלו, כמו של כל דלת אחרת, חשוף לפגעי הזמן והוא לא אחת מתבלה הרבה יותר מהר מאשר הדלת עצמה. כך שלמרות שיש לכם בבית דלת איכותית, חזותה עלובה ולא מסבירת פנים.
 
עד לא מזמן הפתרון האיכותי לבעיה זו היה החלפת הדלת, אולם מדובר ברכישה יקרה של דלת כניסה הנדרשת גם בתהליך יקר ומורכב של החלפת משקופים במידות וגוון מתאימים. בנוסף, לא אחת הדלת החדשה אינה עולה באיכותה על זו של הדלת הישנה ולעיתים היא אף פחותה ממנה. חברתנו מציעה לכם פתרון הרבה יותר יעיל ומשתלם, בדמות החלפת טפט לדלת פלדלת. הפתרון שלנו יכול לחסוך לכם שישים ואף שמונים אחוז מעלויות החלפת דלת הפלדלת עצמה.
 
כדאיות הדבקת טפט לדלת פלדלת
הבחירה בהדבקת טפט על דלת פלדלת עם חברתנו מעניקה לכם מספר יתרונות מהותיים. העיקריים שבהם הינם:
 

  • מחיר- אנו מציעים עבור החלפת טפט לפלדלת מחיר משתלם במיוחד, הרבה יותר זול מעלות החלפת הדלת בכללותה. בשל המחיר הזול ופשטות ההליך תוכלו כל מספר שנים להחליף את עיצוב דלת כניסת ביתכם.
  • יעילות- בחירה בטפט לדלת פלדלת תאפשר לכם להשאיר את דלת הפלדלת הישנה והאיכותית שלכם על בסיס ריתוכים ולא הדבקה, תחסוך לכם את הטרחה שבהחלפת דלת כניסה ותספק לכם פתרון מעוצב ואיכותי במהירות עם תהליך המבוצע און ליין או בטלפון, בלא שתצטרכו לצאת מהבית.
  • מבחר- אנו מחזיקים בשלל דגמי טפטים מעוצבים מתאימים לדלתות פלדלת, המוצעים גם עם דגם נפרד לכל אחד מצידי הדלת. הדגמים מתאימים לכל סגנון עיצוב מבוקש, בין אם כפרי, מודרני, בייתי, קלאסי, אלגנטי, אתני, וינטאג' ועוד.
  • התאמה לכל דלת- חשוב לציין כי הציפויים שלנו מתאימים לכל דלת כניסה וגם לכל דלת פנים ודלתות ממ"ד.
  • טפט מגנט לדלת פלדלת- אנו מציעים ללקוחותינו גם טפט מגנט לדלת פלדלת במחיר משתלם במיוחד. מודבר במגנט ענק בשלל עיצובים, מעולה בעיקר לדירות שכורות.

 
הזמנת טפט לדלת פלדלת
הזמנת טפט לפלדלת במחיר כדאי מוצעת ישירות דרך האתר של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם eonardoor בטלפון 058-7060255.

צור קשר

 

♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים