♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

בגדי הדלת החדשים

טפט לדלת חדר שינה

»
»
טפט לדלת חדר שינה

טפט לדלת חדר שינה שעושה את כל ההבדל
יש לכם בחדר השינה דלת איכותית אך בעלת מחזות בנאלית ומיושנת? רוצים לעצב מחדש את דלת חדר השינה? חברת eonardoor מציעה לכם מגוון מרהיב של סוגי ודגמי טפט לדלת חדר שינה בשלל סגנונות, גוונים ומרקמים. מהמבחר כל אחד יכול לאתר טפט מושלם לטעמו ולסגנון עיצוב חדר השינה שלו, ולהזמינו און ליין ישירות דרך אתר החברה במחיר שווה לכל נפש ועם משלוח לכל כתובת מבוקשת.
 
הלבשה מעוצבת של דלת חדר השינה
טפט לדלת חדר שינה המוצע על ידי חברתנו מעניק לדלת הלבשה מעוצבת בהתאמה לכל אחד מצידיה וללא פגיעה בתפקודה. מדובר בטפט איכות המחובר ישירות על גבי הדלת וכך מעניק לה חזות חדשה ורעננה, ללא צורך בתהליך יקר ומורכב של החלפת דלתות. הטפטים מתאימים לכל סוגי דלתות הפנים כל עוד הם חלקים ואין בהם חורים, סדקים או קרעים. במידה והדלת אינה חלקה יש לתקנה טרם השמת הטפט. את הציפוי מתקין צוות מקצועי של חברתנו בתהליך האורך כשעה וחצי, ומי שמנוסה בהדבקת טפטים יוכל להדביק את הטפט לבד.
 
בנוסף, אם אתם גרים בדירה מושכרת תוכלו לעצב את דלת חדר השינה בעזרת מגנט ענק במידות מדויקות לאלו של הדלת. ניתן להרכיב וגם לפרק אותו בקלות וכך לוותר על הצורך באישור בעל הבית, עם אפשרות להעביר את ציפוי המגנט לדירה הבאה בה תגורו.
 
יש לציין כי הטפטים שלנו מתאימים לא רק לחדר שינה אלא לכל דלת וחדר אחר בבית, בין אם דלת כניסה, דלת ממ"ד, ודלתות פנים של חדרים נוספים.
 
מגוון סוגי טפטים
באתר של חברתנו תוכלו להתרשם משלל סוגים של טפטים לחדר שינה, כולם מעוצבים ועכשוויים. כך כל אחד יכול לאתר עיצוב אחד או שני עיצובים שונים של טפט לכל צד של הדלת, ולקבל מענה והתאמה מושלמת לעיצוב חדר השינה והבית. למשל, לחדר שינה רומנטי ניתן לבחור בטפט עם עיטורים אוריינטאליים רכים ומעוגלים, לחדר קלאסי תוכלו להזמין טפט תלת מימד בגווני שמנת, לחדר מודרני יתאים טפט לבן עם פסי ניקל או טפט עם טקסט, ולחדר שינה כפרי מוצעים מגוון טפטים בגווני עץ טבעי.
 
הזמנת טפט לדלת חדר שינה
הזמנת טפט לדלת חדר שינה מוצעת דרך האתר המאובטח של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, לקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי, צרו קשר עם eonardoor בטלפון 058-7060255.

צור קשר

 

♦♦♦ לקוח יקר: קוד קופון ממתין לך בעגלת הקניות ♦♦♦

 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים